Kurumsal

1991 yılında elektromanyetik pompa imalatıyla ticari hayatına başlayan firmamız, halen aynı heyecan ile çalışmalarına devam etmektedir. Su ve atıksu pompalarıyla dolu dolu geçen 30 yıl içinde Star Pompa, imalat çeşitliliğini 500 farklı tipin üzerine taşımış ve elektrik motoru dahil pompayı komple üretebilir hale gelmiştir. Türkiye’deki inşaat sektörünün gelişimiyle su pompaları, atıksu pompaları ve hidroforlarımız ülkemizin her bölgesinde pazarda yerini bulmuş ve Star Pompa markasıyla talep edilir duruma gelmiştir. Bu talebi oluşturabilmek için sadece imalat yapıp zamanında sevk etmenin yeterli olmadığı bilinciyle satış sonrası hizmetlere önem vererek değerli bayilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya gayret göstermekteyiz.

ISO-9001 Kalite yönetim belgesinin yanısıra TSE, TSEK, CE ve NFPA belgelerine sahip olan Star Pompa, duyulan bu güveni bağımsız kuruluşların da tescillemesinin gururunu taşımaktadır.
Bugün imalatının %30’unu ihracat yapan firmamız hem ülke ekonomisine fayda sağlamakta hem de Türk malına olan güveni arttırmaktadır.

Dünya’daki teknolojik gelişmeleri ve enerji verimliliği çalışmalarını yakından takip eden firmamız, bu vizyon çerçevesinde Ar-Ge çalışmalarını yürütmekte ve bu sayede sürekli geleceğe yatırım yapmaktadır.
Bugüne kadar sizlerle kaliteli ve çevre dostu ürünleri buluşturabilmek için çok çalıştık. Gelecekte sizleri daha kaliteli ve çevre dostu ürünlerle buluşturabilmek için daha çok çalışacağız.

Sevgi ve Saygılarımla
Nusret Ertürk

KALİTE POLİTİKAMIZ

STAR POMPA, müşteri beklentilerini aşan dayanıklı, güvenli ve güvenilir ürünler geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet sunar. Tüm süreçlerimizde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini yerine getirerek kalite performansımızı artırırız. Gerekli kaynakları sağlayarak sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

Bu doğrultuda şunları hedefleriz:

  • Ürün ve hizmetlerimizin müşteri şartlarına uygunluğunu sağlayarak müşteri memnuniyetini artırmak,
  • Takım ruhuyla şirket ve birim hedeflerimize ulaşmak için Toplam Kalite felsefesini benimsemek,
  • Kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile enerji konularını birlikte ele alarak sürdürülebilir yönetim modeli oluşturmak,
  • Veri yönetimi ve dijital çözümleri kullanarak iş süreçlerimizin verimliliğini uluslararası rekabet seviyesine çıkarmak,
  • Tüm çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın kalite bilincini artırmak,
  • Çevre dostu teknolojilerle toplumun sağlıklı ve konforlu yaşam alanlarına erişimini kolaylaştırmak ve tüm paydaşlar için değer yaratmak.

Bu ilke ve faaliyetleri diğer yönetim sistemlerimizle bütünleşik bir şekilde yöneterek sektörümüzde lider bir kuruluş olmayı hedefleriz.

SERTİFİKALARIMIZ

preloader